Adopcje zwierząt

Adopcje zwierząt – jeżeli marzysz o prawdziwym przyjacielu, który nie ocenia, kocha bezgranicznie i zawsze jest przy Tobie…Jeżeli masz wielkie serce, jesteś gotów pokochać go, odwdzięczyć się bezpiecznym domem i posiłkiem, jesteś w dobrym miejscu! W dziale Adopcja zwierząt znajdziesz psy, koty i inne zwierzaki, które czekają na swój prawdziwy dom. Obecnie przeważnie przebywają w schroniskach, niektóre całymi dniami wypatrują nowego właściciela, inne dawno już straciły nadzieję. Pomóż im odzyskać radość życia i adoptuj psa lub kota!

Jeżeli masz zwierzaka, którym z jakichś powodów nie możesz się już dłużej zajmować, przyślij do nas maila ze zdjęciem i opisem zwierzaka na adres adopcje@planeta-zwierzat.pl, a my pomożemy znaleźć mu nowy dom.

NIKITA

nikita schron

Suczka w typie amstafa, lat 3, wysterylizowana.
Wesoła, radosna, energiczna. Chętna do zabawy i pracy w człowiekiem. Grzecznie zachowuje się na spacerach i ładnie chodzi na smyczy. Ma tendencje do skakania – do wyeliminowania.
Przebywa na boksach zewnętrznych.
Wszelkich dodatkowych informacji udziela biuro.
Adopcje zwierząt: schronisko nie prowadzi rezerwacji!Pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42, Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

GANDALF
gandalf schron wawa
Psiak trafił do nas z mokotowskich działek, gdzie błąkał się wraz ze swoją psią towarzyszką, z którą smutny los niestety go rozdzielił. Bardzo przeżył rozstanie, ale w nowym hoteliku szybko znalazł także nowych przyjaciół. Początkowo był całkiem dziki w stosunku do ludzi, tolerował ich, dawał przy sobie zrobić wszystko, jednak wydawał się jakby ich w ogóle nie potrzebował. Stopniowo się oswajał, poznawał kontakt z człowiekiem i obecnie to zupełnie odmieniony, wspaniały i radosny pies. Jest także na dobrej drodze ku oswojeniu się ze smyczą, która niegdyś była obiektem panicznego strachu. Gandalf na dzień dzisiejszy jest bardzo wesoły i żywiołowy, radosny, uwielbia bawić się na świeżym powietrzu, bardzo lubi wszelkie zabiegi. Czasem gwizdnie sobie jakiś bucik, więc należy raczej chować drogocenne rzeczy, ale dostaje gryzak dziennie, i jedzenie zawinięte w ręcznik i od tego czasu kradnie coraz mniej. Gandalf jest dla ludzi kochających psy z ikrą, charakterem, temperamentne, nie takie tam co się położą i leżą cały dzień. Strasznie to dziwne doświadczenie bo naprawdę on przyszedł do nas jak biała kartka i został mu wdrukowany wspaniały charakter, wzorujący się na 2 suczkach rasy seter irlandzki, z którymi mieszka i wręcz naśladuje je we wszystkim. Gandalf jest na prawdę wspaniałym psem. Jego urody nie trzeba reklamować, zdjęcia mówią same za siebie. Posturą przypomina owczarka collie.Ma piękną kremową sierść, prawie jak golden retriver. Jest przyjazny, towarzyski energiczny. Uwielbia biegać i szaleć, w związku z tym szukamy mu domu najlepiej z ogrodem, gdzie psiak mógłby szaleć do woli, ale również miałby okazje chodzić na spacery poza teren. W związku z tym, że jest to zdecydowany psiak, raczej nie polecamy go do adopcji z innymi dorosłymi samcami. W relacjach z suczkami jest w porządku. Do ludzi jest bardzo przyjazny, wręcz cudowny. To naprawdę wspaniałe uczucie, przytulić się do tak pięknego i kochanego psiaka, do tego wiecznie uśmiechniętego.
Adopcje psów:
515 693 730 lub piesnazakrecie@o2.pl, Warszawa, http://www.facebook.com/PiesNaZakrecie
IWITEK

iwitek schron

IWITEK, piesio, cudowny wpatrzony w człowieka jak w obraz, grzeczny, przytulaśny, sięga pod kolano.
Iwitek trafil do schroniska po wypadku ze złamana kością piszczelową. Kość nie chciała się zrastać, dlatego piesek przez pare miesięcy miał areszt klatkowy. Jego całym światem stał się gabinet i pracownicy schroniska. Noga już jest w pełni zrośnięta a Iwitek gotowy do adopcji.
Bardzo szybko stał się ulubieńcem wszystkich. Radośnie wita swoich opiekunów tuptając w miejscu. Prawdziwy pieszczoch. Najbardziej lubi bawić się w gabinecie ze swoimi ulubionymi lekarkami. Jest bardzo mądry – umie siad i waruj. Za ciasteczko zrobi wszystko. Od niedawna zaczął wychodzic na spacery i poznawac świat. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Z każdym dniem coraz odważniej i smielej wychodzi na spacer.
Szukamy dla niego najwspanialszego domu na świecie :)

Adopcje zwierząt: pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem     81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

SABA CZEKA NA NOWY DOM!

saba schron wawa

Saba, jako młodę szczenie przybłąkała się na praski parking samochodowy. Ochroniarz zbudował jej budę. Sam ma jednak 3 psy, więc nie miał możliwości jej przygarnąć. Ponieważ teren dla niej przeznaczony jest naprawdę mały, zaopiekowały się nia 2 dobre dusze z okolicy. Wysterylizowały ją, dbają o leczenie, nauczyły podstawowych komend i wyprowadzają na spacer. Niestety ze względu na zmianę ich miejsca zamieszkania, Saba znowu zostanie sama. Dlatego właśnie szukamy jej domu.
Saba uwielbia dzieci i inne psy. Nie nadaje sie do mieszkania z kotami. Całe życie mieszkała na dworze, więc może nocować np. w ocieplanej budzie, natomiast jesli ktoś chciałby się podjąć uczenia jej życia w “czterech ścianach”, mała na pewno się odwdzięczy :)
Jest jak mniejszy wilczur, bardzo przyjazna – posiada osobowość szczeniaka!

Adopcje psów:
515 693 730 lub piesnazakrecie@o2.pl, Warszawa, http://www.facebook.com/PiesNaZakrecie

HENRI nr 540 boks 24,

Malamut henri schronisko

Pies, duży, w typie huski/malamut, ok. 6 lat.Trafił do schroniska bardzo wychudzony i zaniedbany z raną na szyi. Został opatrzony i rana ładnie się zagoiła. Jest to przyjazny i sympatyczny pies. W boksie wydaje się że jest cichy, spokojny i zamknięty w sobie, jednak na spacerach zupełnie się zmienia – jest pełen energii i życia :) Bardzo zabawny, miły, towarzyski i przytulaśny. Stojąc w jednym miejscu zaczyna się nudzić, dlatego potrzebuje właściciela który zapewni mu dużą i codzienna dawkę ruchu. Najprawdopodobniej nie przepada za czesaniem. Najlepiej nadawałby się do domu w dużym ogrodem.

Adopcje zwierząt: Pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

NEGRA, boks 43
Suka, średnio-duża, 2 lata.
Bardzo wesoła i energiczna. Dogaduje się z innymi psami, ale jest raczej psem dominującym. Poza tym straszny z niej pieszczoch;). 

Adopcje zwierząt: Pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

negra schronisko

TOBI

tobi pies na zakręcie

Tobi to około roczny, uroczy psiak średniej wielkości. Jest psem, który wymaga dużo spacerów, biegania, zabawy. Jest to energiczny, młodziutki, niestety już po złych przejściach psiak, który mimo wszystko bardzo lgnie do człowieka i potrzebuje bliskiego kontaktu i zainteresowania. Tobi nie znosi ludzi nadpobudliwych, krzykliwych i z natury nerwowych, bardzo łatwo może to mu się udzielić, zresztą jak każdemu innemu psu.Szukamy pilnie doświadczonego domu, najlepiej z ogrodem, gdzie Tobi mógłby biegać, bez samców, z suczką jak najbardziej.Szukamy domu, którego nie zrazi energia Tobiego, brak zaufania do obcych mężczyzn, czy inne podobne zachowania. Nie chcemy, aby po kilku dniach Tobi znów zmieniał miejsce pobytu z jakiegoś powodu. Dla domu tymczasowego oferujemy pomoc behawiorysty z naszej strony i opiekę weterynaryjną.Szukamy mu spokojniejszego miejsca niż hotelik z psami, gdzie będzie mógł się wyciszyć i mieć na codzień kontakt z człowiekiem, który nie będzie na niego krzyczał ani nie podniesie ręki. Tobi jest cudownym psem, skrzywdzonym przez ludzi, mimo złych przeżyć potrafi się przytulić, polizać po twarzy i usnąć spokojnie na kanapie… tylko w tej chwili brakuje mu tej kanapy i ręki do głaskania…

Adopcje zwierząt:
515 693 730 lub piesnazakrecie@o2.pl,Warszawa, http://www.facebook.com/PiesNaZakrecie

NUTA

nuta pies na zakrecie

Nuta to młoda około 9 miesięczna sunia, którą sześć miesięcy temu potrącił pociąg. Przeżyła wypadek, jednak nie obyło się bez uszczerbku na zdrowiu – połamana miednica w kilku miejscach i odcięta noga. Sunia była psem bezdomnych. Bezdomni zajmowali się psem, ale gdy nastały chłodniejsze dni zostawili ją w krzakach i ślad po nich zaginął. Po pięciu dniach ktoś zawiadomił eko patrol, że pies leży i się nie rusza.
Sunia trafiła do schroniska, los jej był niepewny.Na szczęście wola życia Nuty była silniejsza, niż to co przeżyła. Trzeciego dnia sunia ruszyła się i teraz dziarsko sobie radzi.Nuta jest cudowna i mądra, obecnie przebywa w warszawskim dt, a jej tymczasowa Opiekunka jest nią oczarowana. Sunia zachowuje czystość w domu, gdy przebywała w szpitalu nigdy nie załatwiła się w klatce.Szukamy dla Nuty wspaniałego domu, który odmieni jej życie, podaruje ciepło i czułość, a jednocześnie nie będzie zważał na brak nóżki suni i doceni w niej pełnowartościowego psiaka, bo ona nie czuje żeby jej czegoś brakowało i jej przyszli Opiekunowie powinni myśleć i czuć tak samo :-)

Adopcje psów:
515 693 730 lub piesnazakrecie@o2.pl, Warszawa, http://www.facebook.com/PiesNaZakrecie

JADOM, nr 710, boks 0
Pies, średnio-duży, 5 lat.
W boksie wszystkich obszczekuje, jednak na spacerze jest bardzo grzeczny, spokojny i sympatyczny. Pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

jadom schronisko

AWANT, nr 12, boks 8
Pies, średni/duży, ok. 3 letni.
Strasznie milusiński piesek. Bardzo grzeczny na spacerach. Dobrze dogaduje się z innymi psami, jest uległy.
W schronisku od 29.11.2011 r.

Adopcje zwierząt: pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

awant schronisko

KAMEŁKA, boks 8
Suka, duża, mix ON, ok 1 roku.
Nieśmiała ale niesamowicie przyjacielska i urocza sunia. Chodzenie na smyczy musi troszkę dopracować ;) .

Adopcje zwierząt- pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

kamełka schronisko

ZBYNIA boks 8
Suczka, średnia, 2 lata
Jest to bardzo grzeczna i przyjacielska sunia. Ładnie chodzi na smyczy.
Do schroniska trafiła w październiku 2011, po tym jak jej właściciele wyjechali bez śladu a psa porzucili na wycieraczce przed drzwiami mieszkania. Zbynia jest wysterylizowana i czeka na nowych właścicieli, którzy już jej nie porzucą…Adopcje zwierząt- pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

zbynia

FIONKA  boks 0
Suczka, średnia, 2 lata.
Strasznie sympatyczna i przyjacielska..Fionka to bardzo sympatyczny i spokojny pies aż dziwne że do tej pory nie znalazła właściciela, początkowo ciągnie na smyczy ale później się uspokaja, bardzo lubi być głaskana, ma mięciutkie długie piękne futro.

Adopcje zwierząt-pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

fionka schronisko

JAGREN, nr 837, boks 0
Pies, średni, 2 lata.
Wesoły i bardzo sympatyczny. Z utęsknieniem czeka na nowy dom.

Adopcje zwierząt – pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

jagren schronisko

GROSZKIJA, nr 540, boks 1
Sunia, mała, jamnikowata, 9 lat, bardzo grzecznie chodzi na smyczy, lubi być głaskana, dobrze dogaduje się z innymi psami, z utęsknieniem czeka na nowego właściciela.

Adopcje zwierząt – pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

groszkija

HALKA, boks 2
Suka, mała, w typie jamnika szorstkowłosego,
Jest bardzo nieśmiała wymaga odpowiedniego podejścia. Boi się wychodzić na spacer. Chowa się w kącie. Nie wykazuje jednak agresji i pozwala się głaskać. Sunia dla osoby cierpliwej, która będzie miała czas by zdobyć jej zaufanie.

Adopcje zwierząt -pies przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

halka

Kotka, biało-czarna, boks 1, nr 987
Bardzo miła, garnie się do ludzi, ale ma swój charakterek ;) Nadaje się na kota wychodzącego. Adopcje – kotka przebywa obecnie w lubelskim schronisku, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt ze schroniskiem pod numerem 81 466 26 42 Lublin lub http://schronisko-zwierzaki.lublin.pl.

kotka schronisko